/ - 1398/01/04 - . يكشنبه - 3/24/2019
کد مطلب : 65373
تاریخ ثبت : 1397/11/01-12:59

ضرورت تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری کرج

استاندار البرز گفت: تسریع در تکمیل پروژه‌های راه و توسعه سیستم حمل و نقل ریلی استان در دستور کار مسئولین قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای این بازدید شهردار کرج به فعال شدن پروژه  قطار شهری، پس از ابلاغ لایحه ترمیم اشاره کرد و افزود: علی رغم تلاش‌های صورت گرفته هنوز موفق به جذب حمایت مصوب در سفر استانی ریاست جمهوری نشده ایم و از استاندار البرز تقاضا داریم شهرداری را در این راستا یاری کند.

تکمیل پروژه قطار شهری کرج در دستور کار مسئولین 
در ادامه استاندار البرز با اشاره به ماموریت محوله از سوی رییس جمهور مبنی بر توسعه راه‌های استان، اظهار کرد: بدون شک توسعه سیستم حمل و نقل عمومی از جمله مترو و تکمیل پروژه‌های راه استان نقش به سزایی در تسهیل در تردد مسافران و شهروندان البرزی دارد.

این مسئول گفت: وقتی مردم به جای خودروی شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند، شاهد کاهش آلودگی هوا و تحقق شعار هفته هوای پاک خواهیم بود.

عزیزالله شهبازی اضافه کرد: تسریع در تکمیل پروژه‌های راه و توسعه سیستم حمل و نقل ریلی استان در دستور کار مسئولین قرار گرفته و با جدیت پیگیری می‌شود.

این مسئول با بیان این که اکنون قطار شهری کرج پس از مدت ها توقف دوباره راه اندازی شده، به کارگیری 700 نفر در این پروژه را نشانه تلاش، همت و نگاه ویژه مسئولین شهری دانست و افزود: در سفر رییس جمهور به البرز اعتباری برای تکمیل این پروژه اختصاص داده شده که در صورت تحقق برای حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

اولویت بندی در افتتاح خطوط 
در ادامه علی اصغر صلواتی، رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با ارائه گزارش جامعی از روند پیشرفت مترو در ماه های اخیر، افزود: با توجه به وضعیت اعتباری پروژه، بهره برداری از مسیر ایستگاه ۴۵ متری گلشهر تا ایستگاه بوستان جهان (چهار راه طالقانی) در اولویت قرار دارد و در حال انجام است.

 نازنین فرضی زاده

حمل و نقل ریلی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 292
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.