/ - 1398/01/04 - . يكشنبه - 3/24/2019
کد مطلب : 65385
تاریخ ثبت : 1397/11/02-13:06

مزایده بزرگ املاک شهرداری کرج برگزار می‌شود

رییس اداره واگذاری، فروش و بهینه سازی املاک شهرداری کرج گفت: برنده مزایده در صورت تمایل می تواند تا 70 درصد قیمت پیشنهادی نسبت به اخذ وام از بانک شهر اقدام کند.
محمد موسوی زاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار کرد: شهرداری کرج قصد دارد نسبت به فروش املاک و مستغلات خود با تسهیلات ویژه (فروش نقدی و یا فروش به صورت 30 درصد نقد و 70 درصد مابقی در 12 قسط ماهانه با احتساب سود سالانه) از طریق برگزاری مزایده اقدام کند.

وی ادامه داد: آگهی مزایده بزرگ املاک شهرداری کرج فردا( سوم بهمن ماه) در یک نوبت در روزنامه‌های کثیرالانتشار استان به چاپ می‌رسد.

این مسئول توضیح داد: بعد از آن متقاضیان می‌توانند همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 14 از تاریخ  چهارم الی 16 بهمن ماه ،جهت کسب اطلاع از شرایط و دریافت فرم ثبت نام مزایده به اداره پیمانها و قراردادهای شهرداری کرج مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: متقاضیان فرصت دارند فرم شرکت در مزایده را تا 16 بهمن ماه به اداره پیمان‌ها تحویل دهند تا پس از بررسی شرایط وتشکیل کمیسیون ، نتیجه نهایی واگذاری املاک اعلام شود.

موسوی زاده ابراز کرد: برنده مزایده در صورت تمایل می تواند تا 70 درصد قیمت پیشنهادی نسبت به اخذ وام از بانک شهر اقدام کند.

این مسئول گفت: متقاضیان برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت لیست کامل املاک می توانند به سایت karaj. ir مراجعه کنند.

رییس اداره واگذاری، فروش و بهینه سازی املاک شهرداری کرج ادامه داد: در این دوره از مزایده بنا است 56 مورد از املاک شهرداری در مناطق مختلف شهر به فروش برسد.

المیرا دادمهر


تعداد دفعات مشاهده شده : 695
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.